Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Execuție lucrări pentru realizarea obiectivului de investiție ”MODERNIZARE REȚELE DE DRUMURI DE INTERES LOCAL ÎN COMUNA URECHEȘTI, JUDEȚUL BACĂU (REST DE EXECUTAT)”.
- Număr anunț
- SCN1099225
- Autoritate contractantă
- COMUNA URECHESTI (CONSILIUL LOCAL URECHESTI) (CUI 4352700)
- Furnizor / câștigător
- GIRONAP PROD SA (CUI 13100419)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.836.926,54 RON
- Valoare atribuită
- 4.816.255,97 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.12.2021 12:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1068282
- Termen limită
- 12.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133772
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Modele de formulare.doc.p7s
- 03.Contract de lucrari.docx.p7s
- 06. Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 07. Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 08. PTh - rest de executat parte scrisa.pdf.p7s
- 09. PTh - rest de executat parte desenata.pdf.p7s
- 10.Liste de cantitati.pdf.p7s
- 11.Caiet de sarcini (s).pdf.p7s
- FisaDate_DF1133772.pdf
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GIRONAP PROD SA CUI RO 13100419
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KEYBOARD SRL CUI RO28411529
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL CUI RO 32158131
Asociați 1
MUNTEANU CONSTRUCT SRL CUI RO19141396
Valoare atribuită
4.816.255,97 RON
din 4.836.926,54 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 20.670,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.