Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

INVERTOR DE SUDURĂ SI APARAT DE SUDURĂ ELECTRIC TRIFAZIC

Număr anunț
CN1038070
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
WELDING PROTECTION SRL (CUI 33228278)
Cod CPV
42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
15.700 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
27.12.2021 10:59
Anunț de atribuire
CAN1078651
Termen limită
31.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1134143

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

15.700 RON

din 16.000 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.