Atribuită
Anunț de participare
Construire școală cu regim de ȋnăltime P+1E ȋn localitatea Beba Veche, comuna Beba Veche, județul Timiș
- Număr anunț
- SCN1099328
- Autoritate contractantă
- COMUNA BEBA VECHE (CUI 5390648)
- Furnizor / câștigător
- PROCONSTRUCTIM M.I. SRL (CUI 5542584)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.764.243,87 RON
- Valoare atribuită
- 2.764.243,87 RON
- Data publicării
- 29.12.2021 17:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1069215
- Termen limită
- 14.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1134473
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCONSTRUCTIM M.I. SRL CUI RO5542584
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL HOLDING TRUST SRL CUI 28914024
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HANTIG ELECTRICSERVICE SRL CUI RO 25355823
Valoare atribuită
2.764.243,87 RON
din 2.764.243,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro