Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Furnizare autospeciale de intervenţie în cadrul proiectului ''Dezvoltarea capacităţii de intervenţie multi-risc''
- Număr anunț
- CN1038073
- Autoritate contractantă
- UM 0929 Bucuresti (CUI 13624359)
- Furnizor / câștigător
- PORSCHE ROMANIA SRL (CUI 9997007)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.314.257 RON
- Valoare atribuită
- 8.132.950 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.12.2021 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1078410
- Termen limită
- 15.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 255-673239
- Documentație de atribuire
- DF1134238
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
8.132.950 RON
din 8.314.257 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 181.307 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.