Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat

Autoturisme pentru transport persoane

Număr anunț
CN1038171
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.775.018,80 RON
Valoare atribuită
3.674.720 RON 2,7% sub estimat
Data publicării
31.12.2021 19:00
Anunț de atribuire
CAN1076733
Termen limită
07.02.2022 12:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 001-001864
Documentație de atribuire
DF1134405

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

3.674.720 RON

din 3.775.018,80 RON estimat 2,7%

Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 100.298,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.