Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
”Furnizare tonere negre și color multifuncționale”
- Număr anunț
- CN1038167
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAȚIONALĂ PENTRU PROTECȚIA DREPTURILOR COPILULUI ȘI ADOPȚIE (CUI 42092085)
- Furnizor / câștigător
- BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.792.530 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 31.12.2021 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1101237
- Termen limită
- 04.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 001-000438
- Documentație de atribuire
- DF1134375
Documente
Documentația de atribuire
- 127169_Draft contract tonere aprobat.pdf-semnat.p7s
- 127169_Formulare TONNERE.PDF-semnat.p7s
- 2 Caiet de sarcini Toner.docx-semnat.p7s
- 4. Instructiuni pentru Ofertanti.docx-semnat.p7s
- FisaDate_DF1134375.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BLUE OFFICE TRADING SRL CUI 34545118
Asociați 1
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TOKO SRL CUI RO 6118600
Valoare atribuită
2.792.530 RON
din 2.800.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 7.470 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.