Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
SERVICII DE CURĂŢENIE ŞI IGIENIZARE SPAŢII INTERIOARE ŞI EXTERIOARE
- Număr anunț
- CN1043910
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
- Furnizor / câștigător
- CLEAN PREST ACTIV SRL (CUI 24131453)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.639.894,16 RON
- Valoare atribuită
- 37.541.606,16 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1090751
- Termen limită
- 22.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 118-333226
- Documentație de atribuire
- DF1150833
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CLEAN PREST ACTIV SRL CUI RO 24131453
Asociați 1
CLASSIC BRANDS SRL CUI RO17924723
Valoare atribuită
37.541.606,16 RON
din 38.639.894,16 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 1.098.288 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.