Anulată Anunț de participare

contractarea serviciilor de achiziţie de: Lot 1 - Furnizare echipamente hardware – tablete,in cadrul proiectului EDUCAȚIE DIGITALĂ ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREUNIVERSITAR DIN MUNICIPIUL ORADEA”, Lot 2 – Furnizare echipamente hardware TIC ( laptop-uri, camere web, routere wireless si table interactive) in cadrul proiectului: „EDUCAȚIE DIGITALĂ ÎN ÎNVĂȚĂMÂ

Număr anunț
CN1038244
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.227.799,22 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
02.01.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1088138
Termen limită
07.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 003-004401
Documentație de atribuire
DF1134603

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 22.227.799,22 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare echipamente hardware – tablete,in cadrul proiectului … 8.329.278,22 RON Anulat
2 Furnizare echipamente hardware TIC ( laptop-uri, camere web, ro… 13.898.521 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Subcontractanți 1
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Subcontractanți 1
CERTSIGN SA CUI ro18288250
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
CERTSIGN SA CUI ro18288250
Terți + subcontractanți 1
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.