Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE MEDICAMENTE ANTINEOPLAZICE 2022 - 3

Număr anunț
CN1043967
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352.268,40 RON
Valoare atribuită
352.268,40 RON
Data publicării
17.06.2022 12:49
Anunț de atribuire
CAN1086916
Termen limită
27.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1150671

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

352.268,40 RON

din 352.268,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.