Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat

Lucrari de intretinere si reparatii linii CF de pe raza SRCF Bucuresti – Linia 301 De Bucuresti Sud – Antestatie Faur, km 0+050-1+800

Număr anunț
CN1043942
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
CONTRANS IMPEX SRL (CUI 11559041)
Cod CPV
45234100-7 · Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650.000 RON
Valoare atribuită
576.395,28 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
17.06.2022 09:21
Anunț de atribuire
CAN1086793
Termen limită
19.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1150689

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CON METAL CF SRL CUI RO 16494563
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

576.395,28 RON

din 650.000 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 73.604,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.