Atribuită Anunț de participare

PROIECTARE ŞI EXECUȚIE A LUCRĂRILOR PENTRU PROIECTUL "„D.A.N.U.B.E. – REȚEA DE ACCES LA DUNĂRE – DEBLOCAREA CIRCULAȚIEI ÎN EUROPA PRIN DEZVOLTAREA ÎN ROMÂNIA A UNEI INFRASTRUCTURI DE PORTURI TEN-T DE ÎNALTĂ CALITATE ÎN CONDIȚII ECONOMICE OPTIME – PORT GIURGIU”

Număr anunț
CN1043961
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI RO1284717)
Furnizor / câștigător
Porr Construct SRL (CUI 16601724)
Cod CPV
45241000-8 · Lucrari de constructii de porturi (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.852.882 RON
Valoare atribuită
110.808.221,92 RON
Data publicării
19.06.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1102769
Termen limită
15.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 119-336477
Documentație de atribuire
DF1150646

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Terți susținători 1
PORR CUI 5221054994
Subcontractanți 3
ZUBLIN ROMANIA SRL CUI RO 15646620
SUPERQUATRO GRUP SRL CUI RO13924879
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

110.808.221,92 RON

din 110.852.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.