Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat
Acord cadru de furnizare Kit reactivi compatibil sau echivalent cu analizorul GEM PREMIER 5000
- Număr anunț
- CN1038305
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560.000 RON
- Valoare atribuită
- 480.000 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.01.2022 10:23
- Anunț de atribuire
- CAN1077516
- Termen limită
- 07.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1134707
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Valoare atribuită
480.000 RON
din 560.000 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 80.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.