Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de funizare motorina Euro 5 pentru agricultura 2022-2023
- Număr anunț
- SCN1099576
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI RO11964885)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154.020 RON
- Valoare atribuită
- 264.100,25 RON
- Data publicării
- 05.01.2022 11:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1066432
- Termen limită
- 17.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1134193
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini motorina modificat si bun.pdf.p7s
- FisaDate_DF1134193.pdf
- Formulare acord-cadru motorina 21.12.2021.pdf.p7s
- Model Acord Cadru furnizare 21.12.2021.pdf.p7s
- model contract subsecvent 21.12.2021.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Valoare atribuită
264.100,25 RON
din 154.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro