Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat

Furnizare produse din otel – Lot 1 : Armaturi otel beton fasonat; Lot 2: Produse din otel beton nefasonat

Număr anunț
CN1043996
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807.240 RON
Valoare atribuită
611.300 RON 24,3% sub estimat
Data publicării
22.06.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1085289
Termen limită
25.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 120-337926
Documentație de atribuire
DF1150749

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 807.240 RON Adjudecat: 611.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Armaturi otel beton fasonat 744.700 RON ARABESQUE S.R.L. 611.300 RON ↓17,9%
2 Produse din otel beton nefasonat 62.540 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARABESQUE SRL CUI RO5340801

Valoare atribuită

611.300 RON

din 807.240 RON estimat 24,3%

Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 195.940 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.