Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,6% sub estimat
Lucrări de execuƫie aferente obiectivului de investiƫie: “Amenajare de străzi în zonele noi de locuințe din municipiul Bistrița-etapa 3” str. Dinu Lipatti
- Număr anunț
- SCN1099605
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI 9478840)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.741.103,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.394.473,80 RON 12,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.01.2022 09:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1067081
- Termen limită
- 25.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1134940
Documente
Documentația de atribuire
- AC semnat.pdf
- Caiet de sarcini semnat.pdf
- FisaDate_DF1134940.pdf
- Formulare semnat.pdf
- Model contract lucrari semnat.pdf
- PT Parte desenata semnat.part1.rar
- PT Parte desenata semnat.part2.rar
- PT Parte scrisa semnat.part1.rar
- PT Parte scrisa semnat.part2.rar
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FRASINUL SRL CUI RO12337680
Valoare atribuită
2.394.473,80 RON
din 2.741.103,68 RON estimat
12,6%
Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 346.629,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.