Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

REACTIVI PENTRU SECURIZAREA DONĂRILOR DE SÂNGE ÎMPOTRIVA VIRUSULUI WEST NILE

Număr anunț
CN1044032
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848.000 RON
Valoare atribuită
1.804.320 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
22.06.2022 19:01
Anunț de atribuire
CAN1086057
Termen limită
25.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 120-338167
Documentație de atribuire
DF1151022

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 1.804.320 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi pentru extracţia acizilor nucleici specifici virusului… ROCHE ROMANIA 806.400 RON
2 Reactivi de tip RT-PCR pentru amplificarea si detectia WNV Novaintermed S.R.L. 997.920 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047

Valoare atribuită

1.804.320 RON

din 1.848.000 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 43.680 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.