Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,6% sub estimat

Furnizare echipamente/dispozitive electronice aferente proiectului „Acces la educație în mediul online în contextul crizei sanitare Covid 19 în unitățile de învățământ special din județul Galați”

Număr anunț
CN1038369
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "SIMION MEHEDINTI" GALATI (CUI 3127298)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173.427,09 RON
Valoare atribuită
92.621,35 RON 46,6% sub estimat
Data publicării
08.01.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1076384
Termen limită
07.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 007-013436
Documentație de atribuire
DF1135015

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 173.427,09 RON Adjudecat: 92.621,35 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tabletă electronică cu internet inclus pe o perioadă de 24 luni 138.914,25 RON S.C. ORANGE ROMANIA S.A. 69.631,35 RON ↓49,9%
2 Laptop profesori 18.271,50 RON S.C. MTV ECOLE IT S.R.L. 12.780 RON ↓30,1%
3 Tabla interactiva 16.241,34 RON S.C. CG&GC IT e-XperT S.R.L. 10.210 RON ↓37,1%

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MTV ECOLE IT SRL CUI 31013876
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CG&GC IT e-XperT CUI 27258363
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

92.621,35 RON

din 173.427,09 RON estimat 46,6%

Adjudecat la 53,4% din estimat · economie 80.805,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.