Atribuită
Anunț de participare
Reactivi pentru confirmarea infecţiilor transmisibile prin transfuzie la donatorii de sânge şi securizarea antiinfecţioasă în transplantul de organe, ţesuturi şi celule de origine umană
- Număr anunț
- CN1038364
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.632.370,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.633.370,58 RON
- Data publicării
- 08.01.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1076252
- Termen limită
- 14.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 007-013433
- Documentație de atribuire
- DF1134991
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 1.633.370,58 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI SUPLIMENTARI DE TIP EIA PENTRU CONFIRMAREA SEROLOGIEI … | — | — | |
| 2 | REACTIVI PENTRU CARACTERIZAREA INFECTIEI CU VIRUSURILE HAV, H… | — | ROTEST | 704.752 RON |
| 3 | REACTIVI SUPLIMENTARI DE TIP CLIA PENTRU VERIFICAREA REZULTATEL… | — | Novaintermed S.R.L. | 928.618,58 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Valoare atribuită
1.633.370,58 RON
din 1.632.370,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro