Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat

Furnizare de carburant auto – motorină EURO DIESEL 5.

Număr anunț
SCN1099682
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA VALU LUI TRAIAN (CUI RO2987537)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520.000 RON
Valoare atribuită
507.000 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
10.01.2022 09:30
Anunț de atribuire
SCNA1066986
Termen limită
21.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1133685

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324

Valoare atribuită

507.000 RON

din 520.000 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 13.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.