Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Rețea de alimentare cu apă de stins incendiu Depozit Preajba - UHE Târgu-Jiu

Număr anunț
SCN1099679
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
51700000-9 · Servicii de instalare de echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410.289 RON
Valoare atribuită
409.676,33 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
10.01.2022 09:14
Anunț de atribuire
SCNA1067822
Termen limită
25.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1135006

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNOINSTAL SRL CUI RO 13254388

Valoare atribuită

409.676,33 RON

din 410.289 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 612,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.