Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
SERVICII MONITORIZARE SI MENTENANTA APLICATIE ITRACK
- Număr anunț
- SCN1099713
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- ISYS PROFESSIONAL SRL (CUI 23081500)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 245.500 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.01.2022 08:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1065423
- Termen limită
- 19.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135123
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ISYS PROFESSIONAL SRL CUI RO 23081500
Valoare atribuită
245.500 RON
din 250.000 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 4.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.