Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,7% sub estimat
MOTORINA SI BENZINA PRIN CARDURI PENTRU CUMPARAT COMBUSTIBIL
- Număr anunț
- CN1038409
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.620.150 RON
- Valoare atribuită
- 6.725.722,80 RON 36,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.01.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1076455
- Termen limită
- 16.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 010-017714
- Documentație de atribuire
- DF1133827
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU SI CONTRACT SUBSECVENT AC COMBUSTIBILI PRIN CARDURI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI AC COMBUSTIBILI PRIN CARDURI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1133827.pdf
- FORMULARE AC COMBUSTIBILI PRIN CARDURI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Valoare atribuită
6.725.722,80 RON
din 10.620.150 RON estimat
36,7%
Adjudecat la 63,3% din estimat · economie 3.894.427,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.