Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,5% sub estimat
Furnizarea materialelor de curatenie necesare desfasurarii in bune conditii a activitatii din cadrul Primariei Sectorului 3, unitatilor de invatamant aflate in administrarea Sectorului 3 si serviciilor publice de interes local aflate sub autoritatea C.L.S.3
- Număr anunț
- CN1044105
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.172.452 RON
- Valoare atribuită
- 3.719.816,55 RON 54,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1086921
- Termen limită
- 26.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 121-343367
- Documentație de atribuire
- DF1151158
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 la Formular propunere tehnica - Specificatii tehnice-semnat.docx.p7s
- ANEXA Formular de oferta-semnat.xls.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- CANTITATI cel mai mare ctr. subsecvent-semnat.pdf.p7s
- CANTITATI cel mai mic ctr subsecvent-semnat.pdf.p7s
- CANTITATI maxime acord cadru-semnat.pdf.p7s
- CANTITATI minime acord cadru-semnat.pdf.p7s
- Draft Acord Cadru si contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1151158.pdf
- Formular Oferta-semnat.docx.p7s
- Formular Propunere tehnica-semnat.docx.p7s
- Modele formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
H.B.P. EKO DISTRIBUTION CUI RO 19040316
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
N&D GENERAL DISTRIBUTION S.R.L. CUI 39808916
Valoare atribuită
3.719.816,55 RON
din 8.172.452 RON estimat
54,5%
Adjudecat la 45,5% din estimat · economie 4.452.635,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.