Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat

Dinti pentru utilaje miniere de suprafata

Număr anunț
CN1044090
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.750.043,84 RON
Valoare atribuită
7.478.528 RON 14,5% sub estimat
Data publicării
24.06.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1089630
Termen limită
27.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 121-345346
Documentație de atribuire
DF1151033

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
COZMIRCOM S.R.L. CUI RO 2951916

Valoare atribuită

7.478.528 RON

din 8.750.043,84 RON estimat 14,5%

Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 1.271.515,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.