Atribuită Anunț de participare

”Achiziționare lucrări de construcții aferente proiectului ”Proiect de extindere a rutelor, traseelor și stațiilor pentru transportul public de călători” (Cod SMIS -128283)”

Număr anunț
CN1044081
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Furnizor / câștigător
161 (CUI 566)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.004.762,91 RON
Valoare atribuită
120.357.656,49 RON
Data publicării
24.06.2022 09:00
Anunț de atribuire
CAN1088929
Termen limită
08.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 121-342836
Documentație de atribuire
DF1151134

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
CONBETAS SRL CUI RO 11711416
Subcontractanți 3
FRAGAR TRADING SRL CUI RO 16232970

Valoare atribuită

120.357.656,49 RON

din 106.004.762,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.