Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Servicii de asigurare aeronave si raspundere civila fata de terti
- Număr anunț
- SCN1099813
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514140-9 · Servicii de asigurare a aeronavelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.000 RON
- Valoare atribuită
- 277.000 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.01.2022 10:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1066524
- Termen limită
- 28.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135303
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 280.000 RON Adjudecat: 277.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Serviciu de asigurare aeronava YR-CAA | 250.000 RON | — | |
| 2 | Serviciu de asigurare aeronava YR-SVZ | 30.000 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. | 277.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
277.000 RON
din 280.000 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 3.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.