Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat

Dotări săli de clasă, cancelarie și cantină Lot 2- perdele RELUAT în vederea implementării proiectului „Parteneriat active în combaterea excluziunii și sărăciei în comunitatea, marginalizată din Municipiul Caracal„, Cod SMIS: 149193

Număr anunț
SCN1099803
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Ionita Asan Caracal (CUI 4550023)
Furnizor / câștigător
UNICO S SRL (CUI 3557082)
Cod CPV
39515100-6 · Perdele (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
4.950 RON 17,5% sub estimat
Data publicării
13.01.2022 09:05
Anunț de atribuire
SCNA1065576
Termen limită
26.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1135299

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICO S SRL CUI RO 3557082

Valoare atribuită

4.950 RON

din 6.000 RON estimat 17,5%

Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 1.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.