Atribuită
Anunț de participare
PACHET TESTE MULTIPLEX REAL TIME RT PCR CU PUNERE LA DISPOZITIE ECHIPAMENT COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ECHIPAMENT TIP POC CU TEHNOLOGIE PCR PENTRU DETERMINAREA RAPIDA A ARN ULUI VIRAL SARS COV2, INFLUENZA A&B
- Număr anunț
- CN1038504
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000.000 RON
- Data publicării
- 14.01.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1072300
- Termen limită
- 27.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 011-023176
- Documentație de atribuire
- DF1135209
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
2.000.000 RON
din 2.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro