Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE PROIECTARE PENTRU ELABORARE DOCUMENTAȚII TEHNICO ECONOMICE
- Număr anunț
- CN1044137
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- QUADRATUM ARCHITECTURE SRL (CUI 15086345)
- Cod CPV
- 71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.967.750 RON
- Valoare atribuită
- 237.807.116,19 RON
- Data publicării
- 24.06.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094225
- Termen limită
- 27.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 121-344485
- Documentație de atribuire
- DF1151100
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Indicatori de performanta-semnat.pdf.p7s
- Anexa la formularulde oferta cu cantitati AC-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- DRAFT ACORD CADRU-semnat.doc.p7s
- DRAFT Contract subsecvent-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1151100.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
QUADRATUM ARCHITECTURE SRL CUI RO15086345
Asociați 4
EAST WATER DRILLINGS SRL CUI RO 28694883
EURO BUILDING IDEEA SRL CUI RO 15989394
VEGO CONCEPT ENGINEERING S.R.L. CUI 29319742
YARDMAN SRL CUI RO28250562
Subcontractanți 3
CES CONSULTING SERVICES SRL CUI 28001952
MC GENERAL CONSTRUCT ALFA SRL CUI 36254204
VEGO DESIGN EXPERTISE S.R.L. CUI RO 39971785
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Terți susținători 3
EXPLAN SRL CUI RO16583121
SCOPE SYSTEMS S.R.L. CUI 41941093
TREIXA S.R.L. CUI 43763820
Subcontractanți 5
AUA TECH SUPPORT SRL CUI 31532180
BLUE ROAD SRL CUI 34450085
CEC SOLUTIONS SRL CUI 37978779
GEOCAD SERVICES S.R.L. CUI 41897001
S.C. PROTEHNIC INSTAL HVAC S.R.L. Buzau CUI RO29599227
Terți + subcontractanți 1
TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL CUI RO 16667478
Valoare atribuită
237.807.116,19 RON
din 76.967.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro