Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Achiziţie de laptop/notebook - echipamente de calcul mobile pentru studentii beneficiari de burse sociale si ajutoare ocazionale pentru proiectul cu titlul „Sanse egale pentru e-ducatie de calitate”, cod POC297/233t/2021, cod SMIS: 149656
- Număr anunț
- CN1038538
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.322.367,75 RON
- Valoare atribuită
- 3.054.800 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.01.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1077454
- Termen limită
- 21.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 013-028550
- Documentație de atribuire
- DF1135337
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VISUAL FAN S.A. CUI RO14724950
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
3.054.800 RON
din 3.322.367,75 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 267.567,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.