Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,3% sub estimat
Măști faciale de uz medical nesterile, tip II, de unică folosință ⁓ S.R.T.F.C. Brașov 2022
- Număr anunț
- SCN1099922
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.384 RON
- Valoare atribuită
- 20.889 RON 31,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.01.2022 16:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1066864
- Termen limită
- 27.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135555
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
D & G GROUP SRL CUI RO 14161406
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALISON HAYES (ROMÂNIA) SRL CUI RO5222849
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. CUI RO 6562512
Valoare atribuită
20.889 RON
din 30.384 RON estimat
31,3%
Adjudecat la 68,8% din estimat · economie 9.495 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.