Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 56,2% sub estimat
,,Achizitie/furnizare dotari pentru obiectivul: ,,Imbunatatirea infrastructurii educationale prin extinderea, reabilitarea, modernizarea si echiparea Scolii Gimnaziale Mihai Viteazul din Targoviste, Jud. Dambovita - PMT-2022-P-010, Cod unic de identificare: 4279944-2022-7.1
- Număr anunț
- CN1044160
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140.868,37 RON
- Valoare atribuită
- 499.700 RON 56,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1091781
- Termen limită
- 08.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 122-346207
- Documentație de atribuire
- DF1151216
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de achizitie publica lot 1-ok.docx.p7s
- Contract de achizitie publica lot 2-ok.docx.p7s
- Contract de achizitie publica lot 3-ok.docx.p7s
- Contract de achizitie publica lot 4-ok.docx.p7s
- Contract de achizitie publica lot 5-ok.docx.p7s
- Contract de achizitie publica lot 6-ok.docx.p7s
- Contract de achizitie publica lot 7-ok.docx.p7s
- FisaDate_DF1151216.pdf
- Fise tehnice Lot 1 Materiale didactice si softuri educationale.pdf.p7s
- Fise tehnice Lot 2 Articole sportive.pdf.p7s
- Fise tehnice Lot 3 Mobilier medical.pdf.p7s
- Fise tehnice Lot 4 Aparate uz casnic.pdf.p7s
- Fise tehnice Lot 5 Echipamente hardware IT.pdf.p7s
- Fise tehnice Lot 6 Mobilier.pdf.p7s
- Fise tehnice Lot 7 Echipamente audio video.pdf.p7s
- formulare_lot 1-ok.doc.p7s
- formulare_lot 2-ok.doc.p7s
- formulare_lot 3-ok.doc.p7s
- formulare_lot 4-ok.doc.p7s
- formulare_lot 5-ok.doc.p7s
- formulare_lot 6-ok.doc.p7s
- formulare_lot 7-ok.doc.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 1.140.868,37 RON Adjudecat: 499.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale pedagogice si softuri educationale | 250.553,40 RON | Anulat | — |
| 2 | Articole sportive | 11.463,03 RON | Anulat | — |
| 3 | Mobilier medical | 521,01 RON | Anulat | — |
| 4 | Aparate de uz casnic | 45.789,83 RON | Anulat | — |
| 5 | Echipamente hardware IT | 504.747,49 RON | UNION CO | 499.700 RON ↓1,0% |
| 6 | Mobilier | 226.557,52 RON | Anulat | — |
| 7 | Echipamente audio-video | 101.236,09 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INOVUM SRL CUI RO28310745
Valoare atribuită
499.700 RON
din 1.140.868,37 RON estimat
56,2%
Adjudecat la 43,8% din estimat · economie 641.168,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.