Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,7% sub estimat

Tabletă electronică cu internet inclus pe o perioadă de 24 luni in cadrul proiectului Access la educație în mediul online în contextul crizei sanitare Covid 19 în unitățile de învățământ special din județul Galați” SMIS 144169

Număr anunț
CN1038610
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu Tecuci (CUI 4322289)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.675,70 RON
Valoare atribuită
50.605,60 RON 50,7% sub estimat
Data publicării
18.01.2022 11:24
Anunț de atribuire
CAN1078784
Termen limită
17.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1135548

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Subcontractanți 1
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726

Valoare atribuită

50.605,60 RON

din 102.675,70 RON estimat 50,7%

Adjudecat la 49,3% din estimat · economie 52.070,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.