Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,7% sub estimat

Furnizare tablete scolare cu conexiune la internet pentru 24 de luni

Număr anunț
CN1038609
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU (CUI 3346999)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.250,60 RON
Valoare atribuită
63.774,14 RON 50,7% sub estimat
Data publicării
18.01.2022 10:37
Anunț de atribuire
CAN1082812
Termen limită
28.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1135458

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
VISUAL FAN S.A. CUI RO14724950
Subcontractanți 1
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

63.774,14 RON

din 129.250,60 RON estimat 50,7%

Adjudecat la 49,3% din estimat · economie 65.476,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.