Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Laptop - transa 7
- Număr anunț
- CN1044181
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295.860 RON
- Valoare atribuită
- 289.112 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2022 13:52
- Anunț de atribuire
- CAN1090772
- Termen limită
- 26.07.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1151275
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 295.860 RON Adjudecat: 289.112 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop - tip 1 | 94.240 RON | — | |
| 2 | Laptop - tip 2 | 117.600 RON | — | |
| 3 | Laptop - tip 3 | 84.020 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 289.112 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
289.112 RON
din 295.860 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 6.748 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.