Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

ACHIZITIE CONSUMABILE PENTRU HEMODIALIZA

Număr anunț
CN1038590
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
TRANSMEDIC IMPEX SRL (CUI 34725178)
Cod CPV
33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.825.320 RON
Valoare atribuită
10.157.928 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
19.01.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1076370
Termen limită
14.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 015-032374
Documentație de atribuire
DF1135454

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (8)

Adjudecat: 10.157.928 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Consumabile pentru hemodializa
2 Catetere temporare pentru hemodializa
3 Catetere permanente pentru hemodializa Anulat
4 Dezinfectanti pentru hemodializa
5 Consumabile si filtre pentru statia apa hemodializa TRANSMEDIC IMPEX 9.721.368 RON
6 Solutie pentru dezobstructia cateterelor pentru hemodializa
7 Pansamente adezive pentru hemodializa VALDOMEDICA TRADING 100.800 RON
8 Catetere permanente biluminare pentru hemodializa KAPAMED INTERNATIONAL 335.760 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSMEDIC IMPEX SRL CUI RO34725178
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.157.928 RON

din 10.825.320 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 667.392 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.