Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat

Executie Piata Industriala

Număr anunț
SCN1100040
Autoritate contractantă
Municipiul Calafat (CUI 4554424)
Furnizor / câștigător
BIO PELFIR SRL (CUI 37863663)
Cod CPV
45213140-6 · Lucrari de constructii de piete (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403.555,46 RON
Valoare atribuită
383.632,30 RON 4,9% sub estimat
Data publicării
19.01.2022 16:18
Anunț de atribuire
SCNA1067532
Termen limită
07.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1135715

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO PELFIR SRL CUI 37863663

Valoare atribuită

383.632,30 RON

din 403.555,46 RON estimat 4,9%

Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 19.923,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.