Atribuită
Anunț de participare
PACHET TESTE COAGULARE CU PUNERE LA DISPOZITIE DE ANALIZOR
- Număr anunț
- CN1044273
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.700.000 RON
- Data publicării
- 29.06.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1084508
- Termen limită
- 01.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 125-352274
- Documentație de atribuire
- DF1151407
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI UPU PACHET TESTE COAGULARE CU PUNERE LA DISPOZITIE DE ANALIZOR 2022.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE 24 LUNI.doc.p7s
- FisaDate_DF1151407.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANPRODMED SRL CUI RO 13362380
Valoare atribuită
1.700.000 RON
din 1.650.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro