Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
Acord-cadru de prestări servicii de telefonie mobilă(voce, sms și date)
- Număr anunț
- CN1044255
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.848.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.680.723,18 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092280
- Termen limită
- 08.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 123-350125
- Documentație de atribuire
- DF1151597
Documente
Documentația de atribuire
- 2022_CS_TF_v5.docx.p7s
- FisaDate_DF1151597.pdf
- Formulare_telefonie.docx.p7s
- MODEL acord-cadru servicii telefonie mobila.docx.p7s
- MODEL contract subsecvent servicii telefonie mobila.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Valoare atribuită
4.680.723,18 RON
din 4.848.000 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 167.276,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.