Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
Furnizare carburanti pe baza de carduri valorice
- Număr anunț
- SCN1100093
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA TG. CARBUNESTI (CUI 4898681)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203.929,41 RON
- Valoare atribuită
- 183.390,48 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.01.2022 13:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1069019
- Termen limită
- 14.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135920
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARTOIL SRL CUI RO 30335504
Valoare atribuită
183.390,48 RON
din 203.929,41 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 20.538,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.