Anulată
Anunț de participare
Execuția lucrărilor de modernizare a infrastructurii de irigații pe suprafata PLOTULUI SPP59 în cadrul proiectului “MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII DE IRIGATII DIN PLOTUL SPP59, APARTINAND OUAI AMARA, JUD. IALOMITA”
- Număr anunț
- SCN1100092
- Autoritate contractantă
- OUAI AMARA (CUI 23109253)
- Cod CPV
- 45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.324.410,74 RON
- Data publicării
- 20.01.2022 13:21
- Termen limită
- 22.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135634
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
REMICO COMPREST SRL CUI RO 7862755
Subcontractanți 1
DISTRISAN SRL CUI RO 17882296
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.