Atribuită
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru proiectul "Reabilitare, modernizare, dotare și extindere (prin desființare corp C2) Școala Gimnazială nr. 4, Municipiul Moreni, Județul Dâmbovița.
- Număr anunț
- SCN1100075
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MORENI (CUI 4344597)
- Furnizor / câștigător
- RAD PANORAMA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35895545)
- Cod CPV
- 45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.061.323,56 RON
- Valoare atribuită
- 11.530.699,59 RON
- Data publicării
- 20.01.2022 10:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1074106
- Termen limită
- 15.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135704
Documente
Documentația de atribuire
- 10.1.Instalatii Electrice Curenti Tari.pdf.p7s
- 10.2.Instalatii Electrice Curenti Slabi.pdf.p7s
- 10.3.Instalatii Electrice Curenti Slabi Supr Video.pdf.p7s
- 11.1.Instalatii sanitare-parte scrisa.pdf.p7s
- 11.2.Parti_desenate_inst_sanitare.pdf.p7s
- 11.3.Parti_desenate_inst_sanitare.pdf.p7s
- 12.1.Instalatii Termice si Ventilatii.pdf.p7s
- 122172_Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 122172_CS _grafic de esalonare a preturilor.pdf.p7s
- 122172_Formular ANAP.docx.p7s
- 122172_Model contract-modificat.docx.p7s
- 122172_MODEL- Propunere tehnica-rev mod.docx.p7s
- 122172_Sectiunea FORMULARE modif.docx.p7s
- 12.2.Parti_desenate_inst_termice.pdf.p7s
- 12.3.Parti_desenate_inst_termice.pdf.p7s
- 13.1.Anexe AC CU Avize.pdf.p7s
- 13.2.Anexe Studiu_Geotehnic, topo, audit.pdf.p7s
- 13.3.Anexe Expertiza_Tehnica.pdf.p7s
- 13.4.Anexe Expertiza_tehnica_demolare_corp_C2.pdf.p7s
- 1.Lista_de_semnaturi.pdf.p7s
- 2.Memoriu_tehnic_general.pdf.p7s
- 6.1.Documentatie ec.fara valori.pdf.p7s
- 6.2.Documentatie ec.fara valori.pdf.p7s
- 6.3.Documentatie ec.fara valori.pdf.p7s
- 6.4.Documentatie ec.fara valori.pdf.p7s
- 6.5.Documentatie ec.fara valori.pdf.p7s
- 8.1.Arhitectura parte scrisa.pdf.p7s
- 8.2.Parti_desenate_arh.pdf.p7s
- 8.3.1.Parti_desenate_arh.pdf.p7s
- 8.3.2.Parti_desenate_arh.pdf.p7s
- 8.4.Parti_desenate_arh.pdf.p7s
- 8.5.Parti_desenate_arh.pdf.p7s
- 9.1.Structura parte scrisa.pdf.p7s
- 9.2.Structura parte scrisa.pdf.p7s
- 9.3.Structura parte scrisa.pdf.p7s
- 9.4.Referat_de_verificare_str.pdf.p7s
- 9.5.Program_control_calitate_str.pdf.p7s
- 9.6.10.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- 9.6.1.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- 9.6.2.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- 9.6.3.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- 9.6.4.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- 9.6.5.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- 9.6.6.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- 9.6.7.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- 9.6.8.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- 9.6.9.Parti_desenate_str.pdf.p7s
- FisaDate_DF1135704.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MARISTAR COM SRL CUI 22579117
Subcontractanți 3
CONECO ROMANIA S.R.L. CUI RO386441
TOP CLAIM ASSISTANCE SRL CUI 30011443
SWISO ELECTRIC SRL CUI 12999156
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SILVA CONSTRUCT CONCEPT SRL CUI RO34004503
Asociați 1
AQUA QUEEN SRL CUI RO16933634
Terți susținători 1
COMPLET PERFECT CONSTRUCT SRL CUI RO 31212844
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ACS NEW ANTREPRENOR CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 35007435
Subcontractanți 4
GAZINSTAL ENERGY SRL CUI 28103812
KAZINST GRUP SRL CUI RO 26849469
LEX PROTECT BUZĂU SRL CUI Ro4595335
LEX PROTECT TEHNIC SRL CUI 38243090
Valoare atribuită
11.530.699,59 RON
din 11.061.323,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro