Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,9% sub estimat

Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet și echipamente/dispozitive electronice în cadrul proiectului ”Achizitia de echipamente din domeniul tehnologiei – it mobile, respectiv tablete, echipamente și dispozitive necesare activitătii didactice pentru elevii şi cadrele didactice din învățământul preuniversitar, Comuna Racoasa, Judetul Vrancea”

Număr anunț
SCN1100055
Autoritate contractantă
COMUNA RACOASA (CONSILIUL LOCAL COMUNA RACOASA) (CUI 4639032)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217.430,93 RON
Valoare atribuită
130.735,59 RON 39,9% sub estimat
Data publicării
20.01.2022 07:58
Anunț de atribuire
SCNA1071246
Termen limită
01.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1135545

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INOVUM SRL CUI RO28310745
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
A & B COMPUTERS SRL CUI RO 17582078
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

130.735,59 RON

din 217.430,93 RON estimat 39,9%

Adjudecat la 60,1% din estimat · economie 86.695,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.