Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat

Achizitionare autovehicul de 6+1 locuri

Număr anunț
CN1038646
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454.575 RON
Valoare atribuită
420.851 RON 7,4% sub estimat
Data publicării
21.01.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1076829
Termen limită
28.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 016-037552
Documentație de atribuire
DF1135755

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727

Valoare atribuită

420.851 RON

din 454.575 RON estimat 7,4%

Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 33.724 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.