Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
,,Adaptare fundatii Sala Masini (motoare + pompe) - SE Rovinari’’
- Număr anunț
- SCN1100124
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- NOVARA T IMPEX SRL (CUI 11736925)
- Cod CPV
- 45262210-6 · Lucrari de fundatie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237.841,58 RON
- Valoare atribuită
- 221.135,67 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2022 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1069550
- Termen limită
- 11.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135834
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVARA T IMPEX SRL CUI RO 11736925
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TURBONED SRL CUI RO 27739022
Valoare atribuită
221.135,67 RON
din 237.841,58 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 16.705,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.