Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,3% sub estimat

Seturi de aferezã multicomponent, recoltare în flux continuu și recoltare în flux discontinuu

Număr anunț
CN1038673
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33141613-0 · Pungi pentru recoltarea sangelui (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.199.631,50 RON
Valoare atribuită
54.640.900 RON 37,3% sub estimat
Data publicării
22.01.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1078369
Termen limită
28.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 017-040186
Documentație de atribuire
DF1135945

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 54.640.900 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 kit de afereza cu centrifugare continua, cu filtru de deleucoci… CHRONOS TRADE MEDICAL 54.640.900 RON
2 Kit de afereza cu centrifugare discontinua, cu filtru de deleuc… Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

54.640.900 RON

din 87.199.631,50 RON estimat 37,3%

Adjudecat la 62,7% din estimat · economie 32.558.731,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.