Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

„Achiziționarea de nave de inspectie pentru ZEE Romania - Zona de navigatie M2/ 50Mm și zona costiera M3/ 20Mm” necesare punerii in aplicare a Programului National de Inspecție si Control al Pescuitului din cadrul proiectului "Achiziționarea de nave necesare desfășurării activităților de inspecție și control"

Număr anunț
CN1038680
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI RO17344491)
Furnizor / câștigător
ELECTROSCOICA MAR SRL (CUI 1862314)
Cod CPV
34521100-6 · Vedete de supraveghere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.534.410,40 RON
Valoare atribuită
20.518.980 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.01.2022 01:00
Anunț de atribuire
CAN1083706
Termen limită
14.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 018-042754
Documentație de atribuire
DF1135742

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
BLUE LINE CUI RO16279123
NAVTRON SRL CUI RO 11098746

Valoare atribuită

20.518.980 RON

din 20.534.410,40 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 15.430,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.