Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
COOPERARE INTRE CAREI SI NYIRBATOR PENTRU IMBUNATATIREA OCUPARII FORTEI DE MUNCA SI PROMOVAREA DEZVOLTARII BAZATE PE POTENTIALUL LOR ENDOGEN
- Număr anunț
- SCN1100230
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- ARCODOM SRL (CUI 30101422)
- Cod CPV
- 45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.154.533,85 RON
- Valoare atribuită
- 3.116.897,51 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.01.2022 16:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1082410
- Termen limită
- 18.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135700
Documente
Documentația de atribuire
- 210615CAREI--CAIET_DE_SARCINI_ARHITECTURA.pdf.p7s
- 210615 -Memoriu Tehnic de Arhitectura_CAREI .pdf.p7s
- careidtacpthplansearhpartea1.zip.p7s
- careidtacpthplansearhpartea2.zip.p7s
- careidtacpthplansearhpartea3.zip.p7s
- careiplanincadraresiplansituatie.zip.p7s
- careipthplansearhpartea4tamplarii.zip.p7s
- D.G. si liste fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1135700.pdf
- FISE TEHNICE CAREI .pdf.p7s
- Formulare.doc.p7s
- INSTALATII ELECTRICE SI CURENTI SLABI.ZIP.p7s
- INSTALATII SANITARE.ZIP.p7s
- INSTALATII TERMICE.ZIP.p7s
- Model Contract.pdf.p7s
- PARTEA SCRISA inst.electrice.pdf.p7s
- PARTEA SCRISA inst.sanitare.pdf.p7s
- PARTEA SCRISA rezistenta.pdf.p7s
- PARTE SCRISA inst.termice.pdf.p7s
- REZISTENTA.ZIP.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ARCODOM SRL CUI RO30101422
Asociați 1
EURAS SRL CUI RO 6661206
Subcontractanți 3
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
VALCRIS ASCENSOARE COMERT CUI RO30885370
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GDO-MOV IMPEX SRL CUI RO 7686330
Subcontractanți 3
ELECTRODEN CONS SRL CUI RO 34442040
SAMINO TEHNIC SRL CUI RO29999142
VEXANO SRL CUI RO14239211
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CORALTECH SRL CUI RO18665074
Asociați 1
AMBRUS A&B CONSULTING SRL CUI 34948765
Subcontractanți 1
ELECTROMEN SRL CUI RO 21589848
Valoare atribuită
3.116.897,51 RON
din 3.154.533,85 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 37.636,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.