Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Achiziție autoutilitară cu benă rabatabilă pentru proiectul ,,DOTAREA SERVICIULUI PUBLIC DE GOSPODĂRIRE COMUNALĂ ÎN COMUNA ȘINCAI, JUDEȚUL MUREȘ”

Număr anunț
SCN1100222
Autoritate contractantă
COMUNA SINCAI (CUI 4375836)
Furnizor / câștigător
IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
Cod CPV
34115000-6 · Alte autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175.258,80 RON
Valoare atribuită
174.890 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
25.01.2022 12:55
Anunț de atribuire
SCNA1066376
Termen limită
10.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1135386

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

174.890 RON

din 175.258,80 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 368,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.