Atribuită
Anunț de participare
Proiectare - faza adaptare la amplasament, executie lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitii: “Sală de sport școlară – proiect pilot, sat Satu Mare, comuna Satu Mare, judetul Suceava„
- Număr anunț
- SCN1100278
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatăProcedura pentru contractele sub pragurile europene, dar peste cele ale cumpărării directe. Are termene mai scurte decât licitația deschisă și se desfășoară tot în SEAP.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.556.708,06 RON
- Data publicării
- 26.01.2022 17:53
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 24.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1134242
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
GENERAL INSTALATII SRL CUI RO 15493284
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
FAR FOUNDATION SRL CUI 26999270
Asociați 1
GDT CONCRET SRL CUI RO 36797324
Subcontractanți 3
BLACK SEA SUPPLIERS SRL CUI RO 8877045
HOBI POWERVOLT SRL CUI RO31933050
METALLER ENERGY S.R.L. CUI 42596376
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CASA DESIGN SRL CUI RO 14412788
Subcontractanți 6
ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL CUI RO32740970
ASSA UTILITĂŢI S.R.L. CUI RO36565499
INSCOM SA CUI RO 8858400
PROJECT OFFICE STUDIO S.R.L. CUI RO34570049
CHIDRA SRL CUI RO22620321
WE STOP FIRE S.R.L. CUI 40746035
Valoare estimată
6.556.708,06 RON
Deschise acum pe acest cod
345 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.